REKLAMA

Przetestowaliśmy aplikację myBus

REKLAMA

Pisaliśmy dzisiaj o nowej aplikacji, którą wprowadziła Komunikacja Miejska dla swoich pasażerów. Daje ona możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie znajduje się autobus, na który czekamy. Jak to działa? Sprawdziliśmy.

System myBus online działa na razie wyłącznie na smartfonach z systemem Android. W założeniu ma przekazywać dane w czasie rzeczywistym nt. pozycji autobusów. Aplikacja oblicza czas, potrzebny autobusowi na dojazd do przystanku. System zawiera także pełne, planowe rozkłady jazdy i listę przystanków, umożliwia ponadto wykrycie autobusów i przystanków w pobliżu. Wszystko to dzięki możliwości śledzenia pojazdów przez system GPS.

Postanowiliśmy przetestować, jak przebiega instalacja i działanie aplikacji.Sama instalacja jest bardzo prosta, oczywiście jeśli posiadamy dostęp do internetu. Wystarczy wejść na stronę i ściągnąć aplikację na komórkę. A jak działa program po zainstalowaniu? Zobaczcie na filmiku poniżej. Dodamy tylko, że nasz telefon ma ekran o przekątnej 5,3 cala – właściciele mniejszych ekranów w komórkach mogą mieć problem z trafieniem w odpowiednie przyciski.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. W końcu Płock doczekał się bardzo udanej aplikacji z rozkładami komunikacji miejskiej w dodatku z kilkoma bardzo przydatnymi funkcjonalnościami.

  2. Olekx says:

    Używam tej aplikacji już na co dzień – Jest świetna! Wiem gdzie, za ile i jaki autobus podjedzie. ;) Małe opóźnienia wynikają z powodu wysłania sygnału lokalizacji(co 15 sekund) z autobusu, gdzie następnie musi dotrzeć do naszej aplikacji. Ale jest to różnica naprawdę minimalna.

  3. jaaaa says:

    Ten telefon w życiu nie ma 5.3 cala…. już prędzej 4.3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU