Przegrana Jutrzenki w Tczewie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niestety, Jutrzence nie udało się wygrać meczu w Tczewie. Gdyby nie udane początki obu części spotkania, można byłoby się pokusić o korzystniejszy wynik. No, ale raz się wygrywa, raz przegrywa.

– Żeby zdobywać punkty, musimy wznosić się na szczyty swoich możliwości. Wierzę, że tak będzie w najbliższym meczu w Łomży – tłumaczy Marcin Krysiak, trener Jutrzenki.

Kolejne minuty na boisku otrzymały młode zawodniczki: Oliwia Maćkiewicz, Zuzanna Barcikowska, Katarzyna Nowak, które przełożą się na ich coraz lepsze występy w I lidze kobiet.

– O naszej przegranej zdecydowało pierwsze 15 minut spotkania. Przeciwniczki w tym czasie wypracowały sobie dużą przewagę. Spodziewaliśmy się, że drużyna z Tczewa od samego początku mocno zaatakuje i tak się stało, niestety, my nie potrafiliśmy tego naporu przetrwać – mówi trener Marcin Krysiak.

Zawodniczka Paulina Dąbrowska przyznaje, że mecz nie poszedł po myśli drużyny z Płocka. Dziewczyny z Tczewa dużo lepiej weszły w to spotkanie.

 – Przespałyśmy początki obydwu połów, co w rezultacie przełożyło się na wynik spotkania. Starałyśmy się odrabiać straty, jednak zawiodła skuteczność – dodaje Paulina.

fot. materiały prasowe

Sambor Tczew – Jutrzenka Płock 30:23 (15:10)
Sambor: Skoneczna – Orzłowska 6, Duszyńska, Puckowska 2, Poniewierska 4, Siekańska 4, Górecka 1, Gierszewska, Neisch 6, Ciura 5, Zwolak, Wańczyk, Meger, Majorowska 2
Jutrzenka: Brudzyńska, Ciszewska – Wicińska, Barcikowska, Maćkiewicz, Wtulich 2, Dąbrowska 4, Nowak, Stasiak 4, Rędzińska 2, Maruszewska, Pawłowska, Szczechowicz 3, Bałdyga 8

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji