Nie tak dawno ogłosiliśmy nietypową promocję dla lokalnych przedsiębiorców. Poprosiliśmy, aby sami zaproponowali ceny, jakie chcieliby zapłacić za reklamę. Akcja odniosła sukces, a teraz mamy kolejną niespodziankę!

Podczas naszej akcji okazało się, że 90% z przedsiębiorców, nie widząc naszego cennika, zaproponowało nam dokładnie takie ceny, jakich oczekiwaliśmy… To dla nas powód do zadowolenia, gdyż wynika z tego, że idealnie dopasowaliśmy ofertę do oczekiwań.

A teraz robimy coś ekstra!

Po raz drugi w 4-letniej karierze robimy wiosenną promocję. Nasze ceny spadają teraz nie o 10%, ani o 50%, ani też o 75%… Jeszcze bardziej! To okazja, którą albo weźmiesz dla siebie, albo oddasz swojej konkurencji. Decyzja jest prosta, a stać Cię na to z pewnością.

Niektórzy przedsiębiorcy, którzy skorzystali z podobnej promocji około 3 lata temu, są z nami do dzisiaj – nie chcąc przerwać układu, który wtedy z nami zawarli. Jest nam bardzo miło, bo widzimy, że takie akcje są co jakiś czas potrzebne!

Chcesz poznać naszą aktualną wielką promocję? Wypełnij poniższy formularz. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

Adres email (wymagane)

Imię i nazwisko

Telefon

Interesuje mnie reklama w (możesz zaznaczyć kilka opcji)
graficzna w gazecieartykuł w gazeciebannery na portaluartykuł sponsorowany na portaluplakat/film na ekranach LCD w sklepach MILAwykonanie strony internetowejreklama kreatywna

Mój budżet miesięczny to:

Planuję kampanię na okres:
Jednorazowo lub 14 dni30 dni3 miesiące6 miesięcyrok

Dodatkowy opis, np. branża działalności (informacje dodatkowe)

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji