Przechodniak przy Kaczmarskiego wkrótce zamknięty. Na razie ograniczenia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak informuje Urząd Miasta Płocka, ze względu na przebudowę kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38, zostaną wprowadzone zmiany na ul. Kaczmarskiego, czyli przechodniaku między ul. Królewiecką a Sienkiewicza.

Trwa przebudowa kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38, co powoduje, że w tym rejonie pojawi się sprzęt budowlanego. Ze względów bezpieczeństwa, w najbliższych dniach funkcjonariusze Straży Miejskiej w Płocku zaczną interweniować w przypadku kierowców, którzy nie zaparkują przy ul. Kaczmarskiego zgodnie z zasadami, a więc w miejscach do tego wyznaczonych (wzdłuż ulicy).

– Kierowcom aut osobowych jest łatwo uniknąć zderzenia z pieszym, kierowca ciężarówki, betoniarki ma pod tym względem trudniejsze zadania – argumentuje Hubert Woźniak z zespołu współpracy z mediami płockiego ratusza.

Uwaga, po zawaleniu się kamienicy zamknięta ulica Sienkiewicza

Urząd miasta zapowiada również, że w okolicach 1 marca planowane jest całkowite zamknięcie przejazdu ulicą Kaczmarskiego od strony bramy, prowadzącej na plac budowy Sienkiewicza 38. – W ulicę Kaczmarskiego można będzie wjechać i wyjechać z ul. Królewieckiej. Zapewniony będzie też dojazd do Taygera z ul. Sienkiewicza – wyjaśnia Hubert Woźniak. Jak dodaje, nie można określić dokładnie czasu ponownego uruchomienia przejazdu przez ul. Kaczmarskiego, wiele zależy od wykonawcy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji