Próbowali ukraść jeden samochód, z drugim się udało

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jeden wypadek i dziewięć kolizji – to efekt minionej doby na drogach Płocka i powiatu płockiego. Aktywni byli także złodzieje, którzy tym razem uparli się na samochody.

O wypadku, do którego doszło 17 października około godz. 16 w Parzeniu, już pisaliśmy. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem citroen nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył zespołu pojazdów, tj. ciągnika rolniczego i przyczepy – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierowca citroena i pasażer ciągnika z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala – dodaje.

Wypadek w Parzeniu. Znów ciągnik

Policja zatrzymała też 2 nietrzeźwych kierowców – w miejscowościach Sady (gm. Słubice) i Siemienie (gm. Drobin).

Złodzieje tym razem postawili sobie za cel kradzież samochodu. Pomiędzy 15 a 17 października w Płocku przy ul. Bielskiej nie udało im się to, jednak podczas usiłowania kradzieży auta uszkodzili drzwi. Wartość uszkodzeń wyceniono na ok. 3 tys. zł.

Większą stratę poniósł właściciel samochodu zaparkowanego przy ul. Batalionów Chłopskich w Płocku. W nocy z 16 na 17 października skradziono stamtąd audi. Wartość strat to ok. 16 tys. zł.

Swoją obecność zaznaczyli również wandale. Pomiędzy 15 a 17 października w Płocku przy ul. Kolegialnej, ktoś uszkodził szybę w sklepie. Wartość strat to ok. 2,5 tys. zł.

Natomiast pomiędzy 14 a 17 października w Płocku przy ul. 1-go Maja, uszkodzono dwie rynny na terenie Szkoły Podstawowej. Wartość strat w tym przypadku to ok. 1,5 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji