REKLAMA

Prezes Wisły Płock zostaje na stanowisku!

REKLAMA

We wtorek Rada Nadzorcza Wisły Płock miała podjąć decyzję w sprawie ewentualnego odwołania prezesa zarządu, Tomasza Marca. Decyzji o odwołaniu nie podjęto.

Odwołania prezesa Tomasza Marca i dyrektora sportowego Pawła Magdonia żądali głośno i dosadnie kibice Wisły Płock po tym, jak po fatalnym sezonie Nafciarze spadli do I ligi. Decyzja miała zostać podjęta 30 maja, podczas posiedzenia Rady Nadzorczej spółki, której stuprocentowym właścicielem jest Miasto Płock. To prezydent Andrzej Nowakowski podjął decyzję o odwołaniu cieszącego się popularnością poprzedniego prezesa, Jacka Kruszewskiego i nominowaniu na tę funkcję Tomasza Marca, który aktywnie działał na rzecz prezydenta podczas kampanii wyborczej.

PowiązaneTematy

Wiadomo już, że Paweł Magdoń został zwolniony, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie. Jednak na temat Tomasza Marca taki komunikat się nie pojawił do godz. 11 w środę, 31 maja. Informację odnaleźliśmy na prywatnym koncie twitterowym rzecznika klubu, Michała Łady.

– We wtorek 30 maja odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Wisły Płock S.A. Podczas obrad nie zostały podjęte decyzje odnośnie zmian w Zarządzie Spółki Wisła Płock. Powyższy punkt zostanie rozpatrzony podczas kolejnej Rady Nadzorczej – zwięźle przekazał Michał Łada.

Nie poinformowano, kiedy odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Nadzorczej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że podczas posiedzenia nie było kworum, a z innych źródeł, że dwie osoby łączyły się online i z tego powodu nie można było podjąć uchwały.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 20

 1. Gość says:

  Bo ŁYSY doskonale wie że ma do czynienia z tą grupą społeczną ,której Hymn brzmi: ” Polacy nic się nie stało”.
  Dalej nie ma co pisać,to po prostu BAGNO!!!

 2. m says:

  Nie mogli go odwołać, skoro część rady uczestniczyła w posiedzeniu zdalnie (i było to wiadomo już przed jego rozpoczęciem). Obstawiam, że nie przez przypadek nie wszyscy przyjechali i to taka celowa gra na zwłokę.

 3. Plocczanin says:

  Nowakowski kieruje się tylko układami politycznymi.Chce mieć burka na uwięzi i basta.Wstyd i hańba jak cała lewacka platforma

 4. zapamiętaj says:

  Łysy **uju to twój polityczny koniec.

 5. jaro69 says:

  CAŁA TA RADA BEZRADNA, JAK I MARZEC BEZRADNY. NA CO GO TRZYMAĆ, JAK JUŻ ODJEBAŁ WISEŁKĘ DO PIERWSZEJ LIGI. JESZCZE MAŁO BAŁAGANU NAROBIŁ!!!

 6. jaro69 says:

  Cała ta śmieszna rada bezradna jak i Marzec, NIC NIE WARTA.

 7. Riko says:

  Nawet prezesa nie potrafią odwołać, beka

 8. Anonim says:

  Nawet prezesa nie potrafią odwołać, beka

 9. Ja says:

  Jak w tym klubie będzie taki cyrk moja noga na tym stadionie nie postanie koniec .

 10. Plocczanin says:

  Gdyby ten przydupas pseudo prezydenta miał odrobinę honoru sam odszedłby ze stanowiska.Ale to szczyluch bez honoru i ambicji i byle zarobić trochę judaszowych srebrników będzie niszczył ten klub dalej.To wlanie polityka PO,niszczyć wszystko co polskie.Tak wychowali rodzice miernotę bez honoru i ambicji.Totalne dno

  • Ania says:

   Wiem, że są długi kolejki do lekarza za rządów PiS ale w twoim stanie to już na cito zalecam konsultacje. Twój wpis świadczy również o tym, że ty też nie miałeś wychowania najwyższych lotów.

 11. Zawodowiec says:

  Jedno jest pewne, Marzec nie miał, nie ma i nie będzie miał wpływu na to jak grają piłkarze, zresztą w każdym klubie tak jest. Prezesi klobow tylko są pionkami dla zarządów i zadzacych tym wszystkim. A z doświadczenia wiem że jest dwóch prezesów w ekstraklasie którzy ledwo co mają pojęcie o piłce, serio. A w drugiej lidze jest prezes w jednym klubie co nawet nie zna do kończ regol i zasad w piłkę nożną. Ale cóż, ciemna Polska i ciemny naród myśli że to od prezesów zależy jak klubom idzie.

 12. Kibic i mieszkaniec says:

  Za rok druga liga???

 13. Jmr says:

  Jak połowa prezesów miejskich spółek

 14. Radzio says:

  Nie może zostać. Nikt nie przyjdzie na mecze

 15. Ja says:

  Czyli mierny , bierny ale wierny.

 16. Galaxon says:

  Tu potrzeba fachowca nie przydupasa partyjniaka. Pozwalniali fachowych trenerów, bo to bo tamto a sami w tym j ebanym ratuszu na niczym się nie znają. Jak nauczyciel Nowakowski może mieć pojęcie o kierowaniu klubem. Bo nie oszukujmy się on tam dużo miesza.

 17. Galaxon says:

  W tym klubie potrzeba fachowca a nie partyjniaka. Kolega z psl to wychodzi dobrze na pornoskach z Martunią a nie jako przez. Gorszej żenady chyba nie można zrobić.

 18. Olandja says:

  Andrzej, uważaj na powiązanych PSL ludzi, którzy chcą swojego kibolka Ci podrzucić. Wizerunkowy dramat byłby większy niż teraz

  • ciekawski says:

   czyżbyś miał na myśli słynnego Sosnowskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: