NoveKino Przedwiośnie zaprasza na wyjątkową premierę najnowszej polskiej komedii pn. “Atak paniki”. Widzowie nie tylko obejrzą film, ale i będą mogli spotkać osoby, które przy jego powstaniu miały udział.

27 stycznia o godz. 17.30 w NowymKinie Przedwiośnie odbędzie się spotkanie z gwiazdami filmu “Atak paniki”. Wyjątkowy, jednorazowy pokaz najnowszej polskiej komedii zostanie połączony ze spotkaniem z aktorami, reżyserem, scenarzystami, producentem oraz twórcą muzyki do filmu.

W planie wydarzenia jest powitanie gości w NK Przedwiośnie, następnie projekcja filmu, a po wspólnym obejrzeniu najnowszej produkcji Pawła Maślony, będzie można porozmawiać z gwiazdami i twórcami filmu.
Spotkanie poprowadzą Przemysław i Łukasz Jarzyńscy z Teatru Form Wielu

Organizatorzy zapowiedzieli już przyjazd Pawła Maślona – reżysera i scenarzysty filmu, Jana Kwiecińskiego – producenta, Aleksandry Pisula i Bartłomieja Kotschedoff – aktorów i scenarzystów oraz Radzimira JIMEK Dębskiego – twórcy muzyki.

Cena biletów jest zgodna z cennikiem weekendowym. Na wydarzenie brak jest możliwości rezerwacji. Dostępna jest natomiast sprzedaż w kasach kina oraz przez stronę internetową NK Przedwiośnie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji