Pożar na Misjonarskiej. Jedna osoba w szpitalu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W nocy przy ulicy Misjonarskiej, w pustostanie, doszło do zaprószenia ognia. W palącym się budynku  znajdowało się dwóch bezdomnych, którzy zostali wyciągnięci przez przechodniów. Jeden z bezdomnych doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

W nocy z 23 na 24 listopada około godz. 1.30, przy skrzyżowaniu ulic Misjonarskiej i Sienkiewicza doszło do pożaru w jednym z pustostanów. W pomieszczeniu przebywało dwóch bezdomnych, którzy zostali wyciągnięci z palącego się budynku przez dwóch przechodniów. Jeden z bezdomnych doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

– Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zaprószenie ognia przez jednego z bezdomnych mężczyzn – tłumaczy rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Minionej doby miał miejsce również wypadek. Na ulicy Czwartaków w Płocku, 76-letni mężczyzna, kierujący pojazdem marki Mercedes potrącił przechodzącą na przejściu dla pieszych kobietę. W wyniku zdarzenia, 66-letnia mieszkanka Płocka doznała obrażeń ciała. Policja nie ma jednak informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu.

– Mundurowi otrzymali także zgłoszenia o 7 kolizjach w mieście i 1 w powiecie. Policja zatrzymała również jednego nietrzeźwego kierowcę przy ul. Zalewskiego. 10 osób zostało doprowadzonych do izby wytrzeźwień. Doba minęła w miarę spokojnie – dodaje rzecznik policji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji