REKLAMA

Poważne utrudnienia na Rondzie Wojska Polskiego. Był wypadek [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W  środę od rana czytelnicy przesyłali nam zdjęcia zdarzenia, do którego doszło na Rondzie Wojska Polskiego. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, jedna osoba została poszkodowana.

Trzeba przyznać – dość dawno nie pisaliśmy już o tym miejscu. O rondzie „dzwon” nauczyliśmy się już jednak, że prędzej czy później uderzy.

Tak stało się 12 lutego w godzinach porannych, o czym licznie donosili nam stojący w korku czytelnicy.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 9 – powiedział nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, jedna osoba jest poszkodowana – wyjaśnił.

Na miejscu są nadal utrudnienia, zalecamy ostrożność.AKTUALIZACJA
– Do zdarzenia doszło około godz. 8.50 na Rondzie Wojska Polskiego – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Jak wstępnie ustalili policjanci, 26-letnia kierująca oplem wjechała na skrzyżowanie, pomimo nadawanego czerwonego sygnału, i zderzyła się z kierująca samochodem marki Toyota – wyjaśnia.

Kierująca toyotą, z obrażeniami ciała nie zagrażajacymi życiu, została przewieziona do szpitala.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności, lewy pas ruchu w kierunku Imielnicy jest zablokowany. Utrudnienia potrwają do około godz. 11.30.

fot. pani Agnieszka
fot. pan Bartosz
fot. pan Bartosz
fot. pan Bartosz
fot. pan Bartosz

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. pokuś says:

    Wypadki były i będą zwłaszcza tam na „dzwonku” a to tylko dlatego że ktoś jakiś wybitny strateg zrezygnował ze skrzyżowania bezkolizyjnego na rzecz durnego skrzyżowanio-ronda które nie jest ani jednym ani drugim. Powód tych cięć i realizacji takiego „gnoma” na płockich ulicach to politycy szukający oszczędności w kasie miasta na nie biorący pod uwagę bezpieczeństwa. Zresztą wystarczy pojeździć po płockich ulicach by takich pseudo rond znaleźć sporo, są to buble nie poprawiające bezpieczeństwa a wręcz powodujące wzrost wypadków. Przykłady można byłoby mnożyć np.: rondo między POLO a Szafą na podolach, rondo w Borowiczkach, na 3Maja i cała spora ilość na osiedlach Skarpa, Miodowa, Podolszyce, Mickiewicza. Szkoda że takich „rondek” nie zrobiono przed Urzędem Miasta zamiast kasy która wydaje się na takie buble zbudować parkingi, usprawnić Komunikacje Miejską, zbudować obwodnice z prawdziwego zdarzenia a nie ulice bez poboczy. To sa rozwiązania a raczej propozycje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU