Potrącił pieszego i uciekł

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miniony weekend obfitował w kolizje i kradzieże. Doszło również do wypadku, w wyniku którego ranny został pieszy. Sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Do wypadku doszło w sobotę, 19 listopada, w miejscowości Górki (gm. Gąbin). – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący nieznanym samochodem potrącił pieszego, po czym odjechał z miejsca zdarzenia – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

– Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – wyjaśnia rzecznik.

Policjanci zatrzymali również 5 nietrzeźwych kierowców, wszystkich w powiecie płockim, w miejscowościach: Nowa Biała (gm. Stara Biała), Jordanów (gm. Gąbin), Cekanowo (gm. Słupno), Nowe Krubice (gm. Bulkowo), Tchórz (gm. Bielsk).

Nie zabrakło także aktywności złodziei.

  • Pomiędzy 15 a 18 listopada w Gąbinie włamano się do kontenera, z którego skradziono narzędzia. Wartość strat to ok. 5,6 tys. zł.
  • 17 listopada w Nowym Gulczewie uszkodzono mechanizm sterowania bramą. Wartość strat to ok. 1,2 tys. zł.
  • Pomiędzy 17 a 19 listopada w Małachowie (gm. Drobin) włamano się do budynku gospodarczego, z którego skradziono elektronarzędzia. Wartość strat w tym przypadku wyniosła ok. 4,2 tys. zł.
  • 20 listopada w Dobrzykowie (gm. Gąbin) włamano się do domu, z którego skradziono pieniądze i biżuterię. Łączna wartość strat to ok. 3,5 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji