REKLAMA

Potrącenie pieszego w Płocku. Niestety, śmiertelne [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

W poniedziałkowy wieczór na al. Armii Krajowej doszło do potrącenia mężczyzny. Jak informuje nasz czytelnik, na miejscu zdarzenia trwa reanimacja rannego.

11 czerwca po godziny 20 otrzymaliśmy informację o potrąceniu mężczyzny na ul. Armii Krajowej w Płocku.

– Na al. Armii Krajowej potrącono pieszego – napisał do nas czytelnik. – Trwa reanimacja. Chyba jest ciężki stan, bo reanimacja trwa już długo. Po potrąceniu mężczyznę przerzuciło o około 30-40 metrów… – relacjonował.

– Około godziny 20.10 doszło do potrącenia pieszego – potwierdził Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Kobieta kierująca oplem potrąciła mężczyznę na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych informacji wynika, że stan mężczyzny jest poważny, cały czas trwa akcja reanimacyjna – wyjaśnił rzecznik.

PowiązaneTematy

Na miejscu są niewielkie utrudnienia w ruchu. Apelujemy o ostrożność.

Aktualizacja

Niestety, jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna zmarł. – Reanimacja trwała bardzo długo, ale nie dawał oznak życia – pisze nasza czytelniczka.

Potwierdził to rzecznik płockiej policji.

– W wyniku obrażeń, mężczyzna, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, zmarł na miejscu zdarzenia – poinformował Krzysztof Piasek.

W związku z tym zdarzeniem, ruch na al. Armii Krajowej odbywa się wahadłowo jednym pasem. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 22.