Potrącenie pieszego. Szedł poboczem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do jednego wypadku i 12 kolizji (9 w Płocku, 3 w powiecie) doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Uaktywnili się też oszuści.

8 listopada około godz. 15.35 w Drobinie, kierujący samochodem opel corsa potrącił pieszego, który szedł prawą stroną drogi. W wyniku potrącenia, pieszy doznał urazu prawej nogi.

Również 8 listopada, w Płocku przy ul. Skłodowskiej, mieszkanka jednego z lokali wpuściła kobietę i mężczyznę. Uwierzyła im, że mają przeprowadzić kontrolę hydrauliki. Jednak para wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej i ukradła z jej mieszkania kilka tysięcy złotych.

– W związku z powyższym zdarzeniem, policjanci ponownie apelują do mieszkańców naszego miasta i powiatu, aby nie wpuszczali do domów osób obcych – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Każdy przedstawiciel wodociągów, gazowni, zakładu energetycznego itp. instytucji powinien mieć ze sobą identyfikator z pieczęcią firmy, którą reprezentuje. Na podstawie tego identyfikatora można sprawdzić, czy taka osoba powinna wykonywać czynności, które chce wykonać w naszym mieszkaniu – ostrzega rzecznik.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

14
UDOSTĘPNIEŃ
Podziel się!
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Dziękujemy za odwiedziny!
Bądź z nami na bieżąco na Facebooku!
Nie pokazuj tego więcej - JESTEM już fanem!
×
Przeczytam Później
What is a Facebook Save Button?

The save button lets you save the current page to your private list on Facebook for a future use or consultation.
info | close