Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

We wtorek na al. Armii Krajowej doszło do potrącenia 14-letniej dziewczynki, która przechodziła przez ulicę na przejściu dla pieszych. Nastolatkę przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia o godzinie 16.50.

– 41-letnia mieszkanka powiatu płońskiego, kierująca samochodem citroen c4, omijała autobus Komunikacji Miejskiej, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić przechodzące osoby – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W trakcie omijania autobusu potrąciła 14-letnią dziewczynę, przechodzącą prawidłowo przez przejście dla pieszych – wyjaśnia rzecznik.

Dziewczyna doznała obrażeń ciała, przewieziono ją do szpitala. Z informacji przekazanych policji wynika, że nie są to poważne obrażenia. Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu.

Podziel się:

3 komentarze

  1. pieszy i kierowca na

    nie wyprzedza sie przed i na przejsciu dla pieszych. przejscia sa dobrze oznaczone. skoro pani nie widziala to powinno sie jej zabrac prawo jazdy i samochod. może i ona i wszyscy inni zaczeliby rozumiec ze takich rzeczy sie nie robi

  2. Ciekawe ile jeszcze ludzi zostanie potrąconych na Jana Pawła i Armii Krajowej, zanim ktoś zainwestuje w rozwiązania typu poduszki berlińskie?

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji