Potrącenie na przejściu dla pieszych

0

Deszczowy dzień przyniósł smutny efekt w postaci 18 kolizji i jednego wypadku. Ranna została piesza, przechodząca prawidłowo przez oznakowane przejście.

Do wypadku doszło 5 października na przejściu dla pieszych przy ul. Miodowej. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że piesza została potrącona przez samochód w czasie, gdy już schodziła z oznakowanego przejścia dla pieszych – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby były to obrażenia zagrażające jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Policja zatrzymała również nietrzeźwych kierowców, w Płocku na ul. Popłacińskiej oraz na terenie powiatu w Wyszogrodzie.

Nie zabrakło też kradzieży.

  • w nocy z 4 na 5 października w Nowym Gulczewie, włamano się do domu, z którego skradziono tablet i laptop. Wartość strat to ok. 3800 zł.
  • 5 października w Płocku przy Al. Jachowicza, na terenie jednego ze sklepów, skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Wartość strat wyceniono na ok. 300 zł.
  • 5 października w Płocku przy ul. Kolegialnej skradziono 2 futra ze sklepu odzieżowego. Wartość strat ok. 2 tys. zł.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl PlockiStyl9

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jeszcze zimowa,…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…