Potrącenie na przejściu dla pieszych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Deszczowy dzień przyniósł smutny efekt w postaci 18 kolizji i jednego wypadku. Ranna została piesza, przechodząca prawidłowo przez oznakowane przejście.

Do wypadku doszło 5 października na przejściu dla pieszych przy ul. Miodowej. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że piesza została potrącona przez samochód w czasie, gdy już schodziła z oznakowanego przejścia dla pieszych – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby były to obrażenia zagrażające jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Policja zatrzymała również nietrzeźwych kierowców, w Płocku na ul. Popłacińskiej oraz na terenie powiatu w Wyszogrodzie.

Nie zabrakło też kradzieży.

  • w nocy z 4 na 5 października w Nowym Gulczewie, włamano się do domu, z którego skradziono tablet i laptop. Wartość strat to ok. 3800 zł.
  • 5 października w Płocku przy Al. Jachowicza, na terenie jednego ze sklepów, skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Wartość strat wyceniono na ok. 300 zł.
  • 5 października w Płocku przy ul. Kolegialnej skradziono 2 futra ze sklepu odzieżowego. Wartość strat ok. 2 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji