Co sprawia, że mamy dobry humor, a w organizmie szaleją endorfiny? Na przykład dobry kabaret, który będziemy mogli zobaczyć już 7 kwietnia w Płocku.

„Święta polskie” – to najnowszy program kabaretu Jurki, który zazwyczaj występuje z kabaretem „Hrabi”, tworząc wspaniały duet kabaretowy. 7 kwietnia zobaczymy ich solo, za to na żywo i z najnowszym programem.

– Kabaret JURKI to kabaret z wysoko postawioną poprzeczką poczucia humoru i dystansem do rzeczywistości. Dwie godziny prawdziwej rozrywki, skeczy, których nie zobaczycie w TV. Więc do zobaczenia 7 kwietnia w Płocku, nie przegapcie biletów! – zachęcają organizatorzy.

O czym będzie program kabaretowy? O świętach. A święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy,a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie ? O czym rozmawiać przy grobach? I co robi Ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego “Spadkobiercy” (Agnieszka “Marylka” Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po “materiał ludzki”, rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu – na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

Na ich występ zapraszamy 7 kwietnia br. o godz. 18 do NovegoKina Przedwiośnie przy ul. Tumskiej 5a w Płocku.

Bilety do kupienia:

Cena biletów – 65 i 60 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji