Portret Kobiety w NK Przedwiośnie

0

Już w najbliższy wtorek w NK Przedwiośnie ponownie pojawi się cykl spotkań, dedykowanych przede wszystkim paniom. Portret Kobiety to pokazy filmowe, które na stałe zagościły już w repertuarze kina. Tym razem zostanie wyświetlony film “Przyjaźń czy kochanie?”. To zdecydowanie historia, z którą powinna zapoznać się każda z nas.

“Przyjaźń czy kochanie?” to film, który powstał na podstawie książki Jane Austen – jednej z najpopularniejszych autorek powieści o tematyce miłosnej. To pełna intryg historia miłosna, rozgrywająca się w czasie osiemnastowiecznej Anglii.

Piękna wdowa, Lady Susan Vernon, wyjeżdża do rezydencji swoich teściów, aby przeczekać zamieszanie, którego stała się częścią. W swoim życiu sztukę uwodzenia opanowała do perfekcji. Dzięki temu stworzyła sobie plan, który niebawem ma się spełnić. Planuje znaleźć odpowiedniego mężczyznę nie tylko dla swojej córki, ale też dla siebie. W tym celu zwraca się o pomoc do swojej najbliższej przyjaciółki Alice. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że na jej drodze pojawia się dwóch przystojnych i przebiegłych facetów, którzy bardzo komplikują jej plany.

Jak zakończy się ta historia i czy Lady Susan Veron spełni swoje postanowienie o idealnym mężczyźnie swojego życia? Jak rozwinie się nieoczekiwany bieg zdarzeń?

Jeśli jesteście ciekawi dalszych losów bohaterki, już dziś zapraszamy was do NK Przedwiośnie. Portret Kobiety powraca 19 lipca o godzinie 18. Warto dodać, że przed samą projekcją wśród widzów zostaną rozlosowane upominki oraz odbędzie się mały poczęstunek. Jednym słowem – warto to wtorkowe popołudnie spędzić razem z płockim kinem!

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje