Poranny wypadek i próba kradzieży samochodu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tylko minionej doby płocka policja odnotowała 2 wypadki (1 w mieście i 1 w powiecie), łącznie 11 kolizji (9 w mieście i 2 w powiecie) oraz zatrzymała jednego nietrzeźwego kierowcę, a 7 osób doprowadziła do izby wytrzeźwień. 

O wczorajszych zdarzeniach pisaliśmy już we wcześniejszym artykule.

Pech czy nieuwaga kierowców? Tym razem są ranni

Również i dzisiaj nie dla wszystkich dzień zaczął się spokojnie. Około godziny 6.40 w miejscowości Reczyn, na drodze krajowej nr 62 doszło do kolejnego wypadku drogowego.

– Policjanci, którzy byli na miejscu ustalili, że doszło do zderzenia dwóch aut: fiata doblo i vw transporter – wyjaśnia rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Ze wstępnych informacji wynika, że do zderzenia doszło w chwili, gdy kierujący samochodem marki Fiat wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej vw transportera, który w tym samym momencie rozpoczął manewr skrętu w lewo – dodaje.

W wyniku zdarzenia, obydwaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania. Na drodze nr 62 wystąpiły tymczasowe utrudnienia w ruchu, a jeden pas drogi został całkowicie zablokowany.

Ponadto, policja zatrzymała jednego nietrzeźwego kierowcę. Do zatrzymania doszło w miejscowości Rogotwórsk (gm. Drobin).

W nocy z 27 na 28 lipca na ul. Szarych Szeregów w Płocku, nieznany sprawca usiłował ukraść samochód marki Kia. Jednak nie udało mu się to i skończyło się tylko na uszkodzeniu pojazdu.

Wczoraj, 28 lipca, na ul. Polnej wystąpiła podobna sytuacja. Sprawca uszkodził pojazd marki Toyota. Właściciel wycenił straty na około 500 złotych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji