REKLAMA

Poranne zderzenie na Wyszogrodzkiej

REKLAMA

Od samego rana we wtorek służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo na terenie Płocka miały co robić. Już o godzinie 6.30 doszło do zderzenia pojazdów na ul. Wyszogrodzkiej.

Jednopasmowa ulica Wyszogrodzka przy wyjeździe z Płocka w kierunku Słupna już nie raz dawała się we znaki kierowcom. Wystarczy awaria, kolizja czy wypadek, by całkowicie zablokować tę drogę.

Podobnie było we wtorek, 2 grudnia, kiedy to kolizja aut spowodowała ogromny korek i utrudnienia dla jadących do Płocka. Do zdarzenia doszło około godz. 6.30 rano, w godzinach porannego szczytu, tuż za skrzyżowaniem z ul. Harcerską.– Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, 46-letnia kierująca audi nie zachowała bezpieczniej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzyła w tył pojazdu marki Peugeot. Następnie kierujący peugeotem uderzył w tył pojazdu poprzedzającego marki Audi – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Na szczęście nie było osób poszkodowanych, a samochody udało się zaparkować na poboczu, dzięki czemu utrudnienia nie trwały długo.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Codzienny użytkownik ruchu drogowego says:

    Dlaczego firma która sponsoruje przegrywającego non – stop w Formule 1 nie zadba o ulice wiodące do tej firmy. Chodzi o ul. Witolda Zglenieckiego i pobliskie jak ul. Długa gdzie jest kompletny brak oświetlenia a nawierzchnia urąga cywilizacji, przystanki autobusowe to nawykły słupek z tabliczką, a pracownicy firmy as wystawianie na szarugi złej pogody. Postęp w tej dziedzinie nie sięga Zarządu owej firmy bo przecież ta siedzi w Warszawie.
    Pytam chociaż jestem przekonany, że moje pytanie zostanie bez odpowiedzi, a nawet nie „zauważone”.

    • Dlatego, że prywatna firma nie może inwestować w drogi publiczne, a ul. Zglenickiego i ul. Długa do takich należą. Remont może w tym przypadku wykonać jedynie Urząd Miasta Płocka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU