Pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beata Kowalska – wiceprezes fundacji “Portal Fm – Pomagamy Dzieciom” i nauczyciel w gimnazjum, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Przez wiele lat nieodpłatnie pomagała innym, teraz to my możemy jej pomóc.

Gdy u Beaty postawiono diagnozę – zaawansowany nowotwór piersi z nowotworowym zapaleniem rdzeniowo-oponowym, w fundacji od razu wiedzieli co robić. Trzeba zebrać środki na leczenie i opiekę dla Beaty. Wiceprezes Fundacji “Portal Fm – Pomagamy Dzieciom” 11 lipca trafiła do szpitala, gdzie po serii wielu specjalistycznych badań – mammografia, rezonans, punkcje, usg, ekg, biopsja, usłyszała coś, czego nikt nie chciałby usłyszeć.

– Dziś to ona znalazła się w ciężkiej sytuacji – walczy o życie i w jej imieniu bardzo proszę o wsparcie finansowe na wszystko, co będzie związane z jej leczeniem – napisał na swoim profilu facebookowym Piotr Nosarzewski, prezes Fundacji “Portal FM – Pomagamy Dzieciom”.

Beata Kowalska jest nauczycielem jednego z płockich gimnazjów. Dzięki swojej energii, znajdowała czas na pomoc społeczną. W fundacji pracowała na rzecz dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz dla niepełnosprawnych. Od 3 lat sprawowała funkcję wiceprezesa Fundacji “Portal FM – Pomagamy Dzieciom”, gdzie angażowała się w rozmaite akcje charytatywne.

Środki finansowe na leczenie Beaty Kowalskiej można przelewać na konto 18 1020 3974 0000 5102 0310 8099. A już jutro, 24 lipca w godzinach 9-13 na targowisku miejskim Fundacja będzie sprzedawać rzeczy używane. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na leczenie pani Beaty.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji