Policja z nowym samochodem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nowy nieoznakowany samochód służbowy zakupi wkrótce Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie. Zakup będzie możliwy dzięki darowiźnie od Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”, która przekazała środki na połowę wartości auta.

Przekazanie symbolicznego czeku z rąk przedstawiciela PKN Orlen miało miejsce podczas Powiatowych Obchodów Święta Policji, które odbyły się na dziedzińcu Zamku Gostynińskiego. Podczas wydarzenia, uczestnicy byli świadkami wręczenia odznaczeń i nadania awansów zasłużonym funkcjonariuszom.

Nowy samochód to większa mobilność policjantów i większe możliwości przeciwdziałania przestępczości. Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” nie po raz pierwszy wspiera społeczność lokalną Gostynina. W ubiegłym roku Komenda Powiatowa otrzymała kartę na zakup paliwa do samochód służbowych o wartości 10 tysięcy złotych. Natomiast w czerwcu Fundacja przekazała podopiecznym Domu Dziecka w Gostyninie pięć laptopów, na których dzieci korzystając z programów edukacyjnych, uczą się języków obcych, słuchają muzyki oraz oglądają filmy.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji