Przy ulicy Słowackiego 4 w Płocku powstają nowe, bardzo tanie jak na rynek płocki mieszkania. Nie jest to typowa inwestycja, gdyż budynek, pomimo cen, jest ogrodzony, z monitoringiem, windą i klimatyzacją. Teraz inwestor zdecydował się pokazać, jak może wyglądać mieszkanie w tym budynku i zaprosił nas do obejrzenia lokalu pokazowego.

Przypomnijmy – budynek przy ul. Słowackiego 4 został wyremontowany od podstaw. Znajduje się w nim 7 lokali usługowych na parterze oraz 46 lokali mieszkalnych, w metrażu od 26 m2 do nawet 126 m2 (jeden apartament na 1. piętrze budynku).

Fot. Tomasz Stachurski

Fot. Tomasz Stachurski

– Mieszkania o najmniejszym metrażu, 26 m2, zostały wszystkie zarezerwowane w ciągu 2 miesięcy od uruchomienia sprzedaży – mówi nam pani Monika, z którą rozmawiamy na terenie inwestycji. – Mamy już klientów na wszystkie mieszkania szczytowe, a z większych, o powierzchni 54 m2 (duży pokój z widną kuchnią, łazienką oraz dwoma mniejszymi pokojami), zostały nam tylko dwa lokale – wyjaśnia. W ofercie znajdują się też ostatnie lokale usługowe.

Część lokatorów zaczęła już urządzać swoje mieszkania, co oznacza, że po zakończeniu inwestycji będą mogli od razu wprowadzać się do nowego lokum. – Jako wykonawca inwestycji, urządzamy od razu nabywcom, oczywiście tym, którzy sobie tego życzą, mieszkania pod klucz, zgodnie z ich sugestiami i pełnym wyposażeniem. Mieszkanie pokazowe również ma już nabywcę – tłumaczy pani Monika.

Fot. Tomasz Stachurski

Fot. Tomasz Stachurski

A mieszkanie pokazowe, o metrażu 36 m2, to nie tylko farby na ścianach i parkiety na podłogach, ale i żyrandole, szafki i sprzęt AGD w kuchni, rolety, pełne wyposażenie łazienki. To także bardzo nietypowe lustro na drzwiach, oszczędzające miejsce i powiększające przestrzeń.

– Mieszkań o tym metrażu zostało nam najwięcej – informuje nasza rozmówczyni. – Standardowo znajduje się w nich duży pokój (ok. 18 m2), oddzielna kuchnia (ok. 10 m2) i oddzielna łazienka z wc (ok. 4 m2) – dodaje.

Na co wydać 360 zł? Można na własne mieszkanie!

Fot. Tomasz Stachurski

Fot. Tomasz Stachurski

W pierwszym etapie zostanie oddany do użytku parter i pierwsze piętro. Tam trwają już prace wykończeniowe, które powinny zakończyć się na początku stycznia. W drugim etapie oddane zostaną piętra od drugiego do czwartego. I na tych piętrach są już wstępne rezerwacje, a nawet tworzone są listy rezerwowe do rezerwacji.

Drugi etap planowany jest do zakończenia na koniec pierwszego, maksymalnie początek drugiego kwartału 2017 r.

Przedział wiekowy przyszłych lokatorów jest szeroki – od młodych singli, po starsze małżeństwa, które np. sprzedają swój dom, aby zamieszkać w komfortowym i niedrogim mieszkaniu z windą. – Potencjalni nabywcy, którzy oglądają naszą inwestycję, są zdziwieni standardem wykończenia, ale i tym, że w mieszkaniach jest klimatyzacja, w budynku winda i portiernia, a cały teren jest ogrodzony i monitorowany – przyznaje pani Monika. – Cieszymy się, że możemy ich miło rozczarować – podsumowuje z uśmiechem.

Przypomnijmy, że mieszkania przy ul. Słowackiego 4 będą własnościowe, a czynsz nie powinien przekraczać 5,50 zł/m2 z zaliczką na ogrzewanie i fundusz remontowy. Jeśli zainteresowała Was propozycja kupna mieszkania w tej lokalizacji, można również obejrzeć wzorcowe mieszkania na miejscu inwestycji.

Biuro sprzedaży Słowackiego 4
Tel: 730-777-814
E-mail: biuro@mieszkanie-tanie.pl
www.mieszkanie-tanie.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji