Czy Płock jest fajny? Opinie na ten temat są różne, ale my chcemy przekonać mieszkańców i turystów, że to miasto może być pozytywne. Ogłosiliśmy konkurs fotograficzny, który specjalnie dla Was – ze względu na dotychczasową aurę – przedłużamy!

Ze względu na to, że zima spłatała nam psikusa i została na nieco dłużej, postanowiliśmy przedłużyć nasz konkurs do 6 kwietnia br. Może podczas ciepłych, świątecznych spacerów zobaczycie, jak ładny jest Płock i utrwalicie to na zdjęciu? Podkreślmy jednak, że i te fotografie, które przesłaliście dotychczas, są naprawdę piękne i pomysłowe.

Przypomnijmy – wspólnie z radiem KRDP FM ogłosiliśmy konkurs fotograficzny, który rozpoczął się 22 lutego br. Warunkiem udziału w nim jest przesłanie zdjęcia, przedstawiającego fajny, pozytywny Płock wraz z podaniem: tytułu pracy (fotografii), imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu e-mail oraz daty urodzenia.

Mogą wziąć w nim udział osoby, które mieszkają w Płocku lub powiecie płockim, albo poza tym obszarem, jednak wówczas deklarują osobisty odbiór nagrody. W przypadku osób niepełnoletnich, konieczne jest wyrażenie zgody przez rodziców lub prawnego opiekuna na udział w konkursie. Tym razem o przedstawienie pozytywnego Płocka prosimy amatorów, dlatego w konkursie nie mogą wziąć udziału osoby, które zajmują się profesjonalnie fotografiką (prowadzą działalność gospodarczą związaną ze świadczeniem usług fotograficznych lub posiadają wyższe wykształcenie w zakresie fotografiki).

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie jedną fotografię. Zgłoszone zdjęcia muszą być w formacie JPG, a wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 7 MB. Zdjęcie powinno być przesłane w rozdzielczości, pozwalającej na wydruk dobrej jakości (min. 2000×3000 pikseli, 300 DPI). Prace wraz z danymi osobowymi należy przesyłać na adres e-mail: redakcja@petronews.pl. Termin składania prac upływa 6 kwietnia br.

Nadesłane prace będą opublikowane na portalu PetroNews.pl, w gazecie PetroNews oraz na naszym profilu facebookowym.

Nagrody w konkursie ufundowały płockie firmy: PKN ORLEN (upominki), NoveKino Przedwiośnie (podwójne zaproszenia na dowolny film), Hotel Czardasz (karnet na basen i kręgle), czy Lekkie Ciacho (ciasto tarta TriColor oraz zestawy batonów).

Pełen regulamin znajdziecie pod LINKIEM.

Zapraszamy do udziału – pokażmy, że Płock jest fajny!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji