Pojezierzem na rowerze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pod taką nazwą w sobotę, 3 września, wyruszy rajd rowerowy szlakiem gmin turystycznych Pojezierza Gostynińskiego. 

Jeśli nie wiecie, jak spędzić ostatnie letnie weekendy, to rajd rowerowy może być dobrą alternatywą dla spacerów po mieście. Piękne trasy, świeże powietrze i niesamowite widoki gwarantuje Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego, przy wsparciu Powiatu Płockiego i Klubu Turystyki Kolarskiej, BeneqTeam.

Trasa rajdu została podzielona na dwa odcinki. Dla mniej wytrzymałych idealny będzie 35-kilometrowy odcinek, prowadzący z Łącka przez Koszelówkę, Nowe Grabie, Grabie Polskie, Troszyn Polski, Nowy Troszyn i Dobrzyków. Dla osób oczekujących dłuższej wyprawy przygotowano trasę 70-kilometrową z Łącka do Koszelówki, Nowych Grabi, Grabi Polskich, Troszyn Polskiego, Wiączemina, Zycka Polskiego, Suchodołu, Nowego Troszyna i Dobrzykowa.

Rajd ma charakter otwarty. Start przewidziano o godzinie 10 na parkingu przed Halą Sportową w Łącku. W Nowym Troszynie zaplanowane jest ognisko z poczęstunkiem. Uczestnicy wybierający dłuższy odcinek, po ognisku kierują się w dalszą drogę na Suchodół, skąd jest powrót do Łącka.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji