REKLAMA

Podsumowanie doby: Motocyklista w szpitalu, kierowca nie ustąpił pierwszeństwa

REKLAMA

W poniedziałek na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Chopina w Płocku doszło do wypadku. Auto osobowe zderzyło się z motocyklistą. Kierowca jednośladu z powodu odniesionych obrażeń musiał zostać przewieziony do szpitala.

Jak informowaliśmy, 2 grudnia o godzinie 13.55 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zostali wezwani do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i ul. Chopina.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 67-letni kierujący oplem na skrzyżowaniu ulic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. 33-letni kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – informuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.

Wypadek w Płocku. Ranny motocyklista

Ostatniej doby doszło w sumie do 8 kolizji na obszarze działania płockiej komendy. Tylko w naszym mieście miało miejsce 5 takich zdarzeń.

Tego dnia płoccy policjanci zatrzymali jednego kierowcę, który prowadził pojazd, będąc pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze zakończyli podróż mężczyzny na ul. Wyszogrodzkiej.W poniedziałek na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłoszono kradzież laptopa. Do zdarzenia doszło na stacji benzynowej przy ul. Zglenickiego.

2 grudnia funkcjonariusze z Płocka otrzymali również zgłoszenie dotyczące uszkodzenia jednej z wiat przystankowych na terenie naszego miasta. Celem wandali stała się wiata przy ul. Harcerskiej.

Dzień zdominowała również informacja o podłożonych ładunkach wybuchowych w jednym z budynków Mazowieckiej Uczelni Publicznej.

Ewakuacja z budynków płockiej uczelni. „Kazali nam szybko przejść jak najdalej” [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU