Podczas festiwalu zbierali pieniądze dla Mikołaja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tydzień temu zakończył się festiwal muzyki tanecznej Disco nad Wisłą. Fani disco polo udowodnili, że nie tylko potrafią się świetnie bawić, ale także mają wielkie serca.

Podczas dwóch dni festiwalu po plaży przechadzali się wolontariusze, którzy zbierali pieniądze na leczenie Mikołaja – chłopca, który zaczął tracić wzrok. Aby zdiagnozować chorobę, nękającą Mikołaja, trzeba wykonać dwa specjalistyczne badania genetyczne, na które potrzebna jest kwota minimum 16 tysięcy złotych. Więcej o chorobie Mikołaja pisaliśmy 12 sierpnia.

Mikołaj traci wzrok

Źródło: Pozytywna Zgraja zbiera pieniądze dla Mikołaja

Źródło: Pozytywna Zgraja zbiera pieniądze dla Mikołaja

Natychmiast uruchomiono akcję “Pozytywna Zgraja zbiera pieniądze dla Mikołaja”, w ramach której na terenie Płocka odbywać się będę zbiórki pieniężne aż do 30 października. Organizatorów Disco nad Wisłą długo nie trzeba było namawiać na przyłączenie się do akcji. Pozwolili kwestować wolontariuszom podczas dwóch dni na terenie festiwalu. Dzięki wielkim sercom fanów muzyki tanecznej, udało się zebrać 2760 zł. Większość pieniędzy pochodziła z puszek wolontariuszy, natomiast za 350 zł wylicytowany został karnet VIP na festiwal ofiarowany przez organizatora – agencję reklamową Ultra Propaganda. Środki te w całości zostaną przeznaczone na leczenie chłopca.

“Pozytywnej Zgrai” udało się zgromadzić również wiele wartościowych przedmiotów, które niebawem będą licytowane na portalu aukcyjnym oraz podczas eventów. Fani sportu będą mogli wylicytować m.in. unikalne koszulki z autografami Manolo Cadenas, Kamila Syprzaka, Piotra Małachowskiego czy Sławomira Peszki.

PetroNews włączył się w akcję pomocy dla Mikołaja.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji