Podarł gazetę PetroNews. Zobacz, co stało się potem…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Otrzymaliśmy dzisiaj bardzo nietypową wiadomość. – Z racji tego, co robię zawodowo, nagrałem dla Państwa jedną rzecz – napisał do nas czytelnik. – Proszę obejrzeć do końca – zastrzegł.

Pan Damian, który wysłał nam ten e-mail, jest mieszkańcem Płocka. Jak pisze, od dłuższego czasu śledzi nasz portal, a jak widzimy na filmie, miał w ręku również dwutygodnik PetroNews.

– Z racji tego co robię zawodowo, nagrałem dla Państwa jedną rzecz, ale niech to będzie niespodzianka. Proszę się jednak nie zrażać początkiem i obejrzeć do końca – napisał tajemniczo.

Kim jest pan Damian? – Sztuką iluzji interesuję się od dziecka – przyznaje płocki iluzjonista. – Zawodowo zajmuję się nią od ponad 4 lat. Przez ten czas miałem okazję wystąpić w hotelach, galeriach, kinach, kasynach, na weselach, imprezach prywatnych oraz wielu innych na terenie całej Polski – wymienia Damian Krażewski.

Jak zdradza, kluczem do sukcesu w tym co robi jest to, że od początku najważniejsza w iluzji była dla niego prezentacja. Dlatego każdy efekt jest tak dopracowany, żeby jednocześnie zaskakiwać oraz wywoływać uśmiech na twarzach publiczności. Przyznaje, że reakcje gości oraz opinie organizatorów tylko to potwierdzają.

Co przygotował specjalnie dla PetroNews? Zobaczcie sami!

Podziel się:

3 komentarze

  1. Widać wkładkę złożonej wcześniej gazety… Przy pierwszym rwaniu znajduje się w lewym dolnym rogu. Dopiero na filmie można to sobie zobaczyć. W rzeczywistości pewnie oko tego nie wyłapie :)

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji