W Płocku już 22. raz organizowane są targi dla pracodawców i pracowników. Płockie Targi Aktywności Zawodowej zgromadzą blisko 70 wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę. Szukający pracy będą mieli okazję porozmawiać o warunkach zatrudnienia, a także zostawić swoje CV.

12 października w Orlen Arenie odbędą się targi dla wszystkich, którzy szukają rozwoju swojej ścieżki zawodowej. Oprócz poznania oferty kilkudziesięciu wystawców o różnym profilu działalności, będzie można również wziąć udział w panelu konferencyjnym pn. “Teoria o praktyce na rynku pracy”, z którego dowiemy się np. dlaczego warto iść na staż czy jak motywować się w pracy. Targi odbędą się w godz. 10-14.

Program Targów

  • 10:00 – Uroczyste otwarcie
  • 11:00 – 13:00 – Panel konferencyjny
    – Staż na ścieżce planowania rozwoju zawodowego – KRZYSZTOF BUCZKOWSKI
    – O idei przedsiębiorczości praktycznie – MAREK STĄCZEK
    – Proaktywność i automotywacja w pracy – DOROTA MEJRI
    – Pułapki samokształcenia, czyli jak weryfikować przekaz internetowy – PIOTR MARSZAŁKOWSKI

Organizatorami targów są Wojewódzki Urząd Pracy w Płocku, Miejski Urząd Pracy w Płocku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Płocku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Płocka oraz Starosta Płocki. Partnerem technologicznym jest Petrotel, partnerami merytorycznymi – EdisonTeam.pl, GrowthZone, W co gra mózg.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie TargiPlock.pl.

Czas do rozpoczęcia wydarzenia
Wydarzenie się rozpoczęło
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji