Wiemy jak wygląda codzienność małych i jeszcze mniejszych firm. Codzienna walka o przetrwanie w dżungli przepisów, pośród konkurencji, która ignoruje etykę i przedzieranie się poprzez zatory finansowe odbiorców. Prowadzenie własnej firmy to survival. Bywają jednak momenty jaśniejsze…

Od początku naszej działalności jesteśmy medium, które wspiera przedsiębiorczych płocczan. W ubiegłym roku otrzymaliśmy nawet odznaczenie z rąk ówczesnego ministra gospodarki. W tym roku, od ponad 3 miesięcy prowadzimy pewne działania, którymi staramy się osłodzić życie lokalnych przedsiębiorców, promując ich firmy CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Można oczywiście powiedzieć:

“Ale to nie to samo co reklama w gazecie, na ekranach LCD, artykuł sponsorowany czy baner w sieci”. Tak – zgadzamy się z tym. Powyższe nośniki są naszym źródłem przychodu i – jak w życiu bywa – najlepsza jakość idzie w parze z ceną (u nas na szczęście umiarkowaną). Jednak dla osób, które liczą każdą złotówkę, proponujemy rozwiązanie całkowicie za darmo – nie jest aż tak skuteczne i tak szybkie, ale na pewno nie musisz nic inwestować.

Można więc zapytać, kto to zobaczy?

W ciągu tygodnia minimum około 500 osób odwiedza każdą nową wizytówkę, którą tutaj zamieszczacie. Losowo firmy pojawiają się przy każdym publikowanym artykule, a jeśli jest ich np. 15 w ciągu dnia i każdy wpis przeczyta tylko 3 tys. czy 4 tys. osób, czasami tych samych, czasami innych? Nie każdy akurat potrzebuje Twoich usług, ale w efekcie – po miesiącu – nawet “najsłabszy” wynik klikalności w wizytówkę oscyluje w okolicach 1000 odwiedzin. Rekordziści mają o kilkaset procent lepszy wynik.

Jeśli uważasz, że minimum 500 osób, które pozna Twoją firmę za darmo przez Internet w tydzień to źle – no cóż… Wtedy pozostaje baner.
Taki wynik wyrobisz w jedno popołudnie na naszym portalu poprzez reklamę płatną, ale zapłacisz około 15 zł.

To skomplikowane?

Nie, jeśli znasz swój adres i możesz dodać dwa zdania o swojej firmie. Musisz też dysponować logotypem lub zdjęciem. I już. Nie zajmie Ci to więcej niż 3 minuty. Po prostu kliknij przycisk, wypełnij formularz i już! Po akceptacji, Twoja firma nie tylko staje się widoczna w sieci, ale też zdecydowanie prościej ją znaleźć, dzięki naszej wysokiej pozycji w Google. Zapraszamy!

Dodaj Firmę

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji