Płocki zespół w The Voice of Poland

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższy weekend w programie “The Voice of Poland” zobaczymy trzech wokalistów z Płocka, którzy tworzą zespół Quest. Jak zareagowali na ich występ jurorzy?

Formacja Quest to trzech wokalistów z Płocka, których na rynku muzycznym możemy usłyszeć od kilkunastu lat. Wykonują muzykę disco/dance, a na swoim koncie mają takie przeboje jak: “Te Quiero”, “Tylko Ty Wyśniona”, “Niespotykana” czy “Moja Naj”. Panowie nie spoczywają jednak na laurach i podnoszą poprzeczkę, występując w znanym programie muzycznym. Wokaliści postanowili zaprezentować się na castingu do 8. edycji programu “The Voice of Poland”.

Czy wezmą udział w muzycznym show? A jeśli tak, czy zakwalifikują się do programu na żywo? Czy będą występować jako band, czy indywidualnie? Aż wreszcie, czy odwrócą się fotele jurorów?

Wkrótce poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania, ponieważ już 23 września, w sobotę, o godzinie 20.05 na antenie TVP2 odbędzie się premiera ósmej edycji „The Voice of Poland”. Quest oceniać będą Michał Szpak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Tomasz “Tomson” Lach i Aleksander Milwiw – Baron.

Trzymamy mocno kciuki i życzymy Queściakom powodzenia!

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji