Płocki wokalista w Nokaucie. Ktoś sypnął Piaskowi po oczach…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od początku obserwujemy losy Piotra Kwiatkowskiego, wokalisty płockiego zespołu Quest, który przedziera się przez kolejne etapy programu The Voice of Poland. W sobotni wieczór wyemitowano odcinek, w którym brał udział w Nokautach. Jak mu poszło?

Piotr Kwiatkowski w “Przesłuchaniach w ciemno” 8. edycji programu “The Voice of Poland” zaśpiewał hit kultowego zespołu Queen, “Show must go on”. Jego wykonanie przekonało Tomsona i Barona, Andrzeja Piasecznego oraz Michała Szpaka, a ostatecznie płocki wokalista wybrał drużynę Piaska.

W drugim etapie, “Bitwa”, trener wybrał mu na przeciwniczkę Natalię, rudowłosą wokalistkę, z którą zaśpiewał utwór “Królowa łez”. Po wykonaniu, pozostali jurorzy zdecydowanie opowiedzieli się za wykonaniem Piotra.

28 października wyemitowano odcinek, w którym to jurorzy decydowali, którzy członkowie ich drużyn przejdą do odcinków na żywo. Miejsc było jedynie cztery w każdej drużynie. Piotr Kwiatkowski swoim wykonaniem piosenki Michaela Boltona – “When a Man Loves a Woman”, spowodował prawdziwą euforię wśród publiczności. Zaśpiewał żywiołowo i z emocjami. Usiadł na jednym z czterech krzeseł dla finalistów.

Niestety, Andrzej Piaseczny zadecydował, że Dave Adamashvili zastąpi Piotra na krzesełku. Ogromna szkoda, i – naszym zdaniem – niezbyt obiektywny wybór, ale wierzymy, że o Piotrze Kwiatkowskim jeszcze usłyszymy. Gratulujemy dojścia do tego etapu i życzymy wielu sukcesów!

Podziel się:

5 komentarzy

  1. Żenada i zwykły przekręt, Piasek nie ma honoru wie ,że Piotr Kwiatkowski jest bardzo dobry, ale ten dawno już ustawiony program pokazał teraz, że tak na prawdę szary człowiek nie ma szans. Kochani i to samo dzieje się wszędzie. Mój braciszek i tak jest wygrany, bo pokazał całą prawdę o tym programie i jakim to człowiekiem jest Piasek. Ustawiony program i tyle , zobaczcie sami kim są uczestnicy ich historię to wszystko tłumaczy. Piotr Kwiatkowski jesteś wielki a w muzyce jesteś dokładnie tam gdzie ci co pozostali nigdy się nie znajdą to zwykła szopka .😡

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji