Płocki styl – jak się ubieracie?

0
Pokazano 1 z 10

Wiosna nieśmiało przemyka do nas, więc już wkrótce na ulicach zaczną panować kolory i bardziej odważne kroje. Jak ubieramy się w Płocku? Czy potrafimy przełamać szarość zimowo-wiosennych dni? Sprawdziliśmy to ze stylistką Sandrą Panuś.

“Polowanie” na stylowych płocczan okazało się trudnym wyzwaniem. Pogoda ograniczyła nas do poszukiwań w galerii handlowej, a tam… sporo osób nie chciało zgodzić się na publikację zdjęcia. – Brzydko wychodzę na zdjęciach – słyszeliśmy, albo: – Niee, wstydzę się… Na szczęście nie wszystkie płocczanki są aż tak wstydliwe (panów nie udało nam się tym razem uchwycić) i mamy zestawienie dziesięciu fajnych stylizacji na nieco chłodną wiosnę.

Każdą z uczestniczek naszego eksperymentu wybrała i opisała Sandra Panuś, stylistka, która z modą związana jest od 5 lat. Jako absolwentka warsztatów stylizacji Glamour oraz Szkoły Stylu dla stylistów, zorganizowanej przez Monikę Jaruzelską i ELLE, Sandra dobrze wie, co stanowi o atrakcyjności modowej i dlaczego dana stylizacja podkreśla atuty modelki.

Zobaczcie, jakie tym razem stylizacje wybrała dla Was i dlaczego.

Paulina_Patrycja1

Paulina i Patrycja
Zielona parka i bordowe Vansy przypominają, że wraca słoneczna wiosna i czas na długie spacery. Widać, że dziewczyny kochają trendy i wzajemnie się inspirują.


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje