Płocki styl – część 3

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pokazuje 1 z 10

Piękna pogoda pozwoliła nam wreszcie na kontynuację naszego cyklu. Sandra Panuś ponownie wyruszyła z fotografem na poszukiwanie stylowych płocczan. Tym razem – po raz pierwszy – na sesję zgodził się również mężczyzna. Zobaczcie, kogo jeszcze wybrała nasza stylistka.

Coraz więcej kolorów pojawia się na naszych ulicach, często ubieracie się w pastele i kwiaty. Czarne i szarobure stroje odeszły już razem z zimową aurą, a jeśli się pojawiają to w zestawieniu szalonych stylów. Wybieracie także styl sportowy, wygodny i pozwalający na aktywność fizyczną, co oczywiście popieramy w 100 procentach.

Uczestników również tej części wybrała i opisała Sandra Panuś, stylistka, która z modą związana jest od 5 lat. Jako absolwentka warsztatów stylizacji Glamour oraz Szkoły Stylu dla stylistów, zorganizowanej przez Monikę Jaruzelską i ELLE, Sandra dobrze wie, co stanowi o atrakcyjności modowej i dlaczego dana stylizacja podkreśla atuty modelki.

Pamiętajcie, że możecie również sami przesyłać do nas swoje kolorowe stylizacje na adres redakcja@petroecho.pl. Najciekawsze damy do oceny naszej stylistce i opublikujemy na łamach portalu.

alicja1

Alicja – wybrała klasyczny look, pełen sportowej elegancji. Jasne barwy idealnie podkreślają młodzieńczy entuzjazm. Dość elegancka góra, świetnie współgra z trampkami i sportową torbą.

Pokazuje 1 z 10
Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji