Płocki styl – część 2

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pokazuje 1 z 10

Kontynuujemy nasz cykl ocen stylizacji płocczanek przez stylistkę Sandrę Panuś. Po długiej zimie mamy wreszcie cieplejsze dni, więc – zgodnie z naszymi przewidywaniami – na ulicach zrobiło się bardziej kolorowo, jaśniej i weselej.

Może właśnie dlatego, że to początek cieplejszych dni, kolorowych płocczan brakowało na ulicach naszego miasta. Musieliśmy podzielić naszą sesję zdjęciową na dwa dni – w ciągu jednego nie udało nam się wypatrzeć finałowej dziesiątki. Z każdym dniem było jednak lepiej, przynajmniej u pań. Panowie nadal ubierają się dość zachowawczo, ale mamy nadzieję i wśród nich wykonać zdjęcia fajnych stylizacji.

Każdą z uczestniczek naszego cyklu wybrała i opisała Sandra Panuś, stylistka, która z modą związana jest od 5 lat. Jako absolwentka warsztatów stylizacji Glamour oraz Szkoły Stylu dla stylistów, zorganizowanej przez Monikę Jaruzelską i ELLE, Sandra dobrze wie, co stanowi o atrakcyjności modowej i dlaczego dana stylizacja podkreśla atuty modelki.

Pamiętajcie, że możecie również sami przesyłać do nas swoje kolorowe stylizacje na adres redakcja@petroecho.pl. Najciekawsze damy do oceny naszej stylistce i opublikujemy na łamach portalu.

Zapraszamy do kolejnej części Płockiego stylu – może zainspirujecie się strojami na majówkę?

Patrycja

Patrycja – wykorzystała jeden z mocniejszych trendów sezonu – legginsy w print. Dużo daje również ich kolorystyka, czyli połączenie czerni i bieli. Stylizacja została przełamana klasycznym trenczem, co sprawia, że całość jest bardzo bezpieczna i wiele osób może sobie na nią pozwolić.

Pokazuje 1 z 10
Podziel się:

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji