Płocki styl cz. 5 – Audioriver 2013

0
Pokazano 1 z 10

Płockie koncerty mijają jeden za drugim. Każdy niepowtarzalny, każdy o innym charakterze i… z innymi słuchaczami. Jak wyglądali miłośnicy muzyki elektronicznej? Kogo wybrała nasza stylistka Sandra Panuś do kolejnej części naszej serii? Zobaczcie piąty odcinek “Płockiego stylu”, tym razem z Audioriver.

Audioriver w tym roku pod kątem frekwencji przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów. W sobotę zabrakło biletów, co oznacza, że drugiego dnia festiwalu na płockiej plaży pojawiło się ponad dwadzieścia tysięcy osób. I to było widać na naszych ulicach. Ludzie, którzy odwiedzili nasze miasto byli kolorowo ubrani, uśmiechnięci i zrelaksowani. Nie mieliśmy żadnych problemów ze zrobieniem im zdjęć. Czy widać to również w naszym materiale?

Malgosia_Sopot

Małgosia z Sopotu – Paski w pionie i w poziomie w jednej stylizacji? Czemu nie! Małgosia połączyła je rewelacyjnie. Jestem fanką tak odważnych rozwiązań.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje