REKLAMA

Płocki raper JEDEN z nowym klipem [TELEDYSK]

REKLAMA

Płocki raper JEDEN wydał kolejny klip, promujący album „Benzo”. Tym razem w utworze „Nie dla mnie” gościnnie wystąpił Zbuku, a w refrenie usłyszymy młodą wokalistkę ZuuZaa.

W kwietniu informowaliśmy o nietypowej akcji marketingowej rapera JEDEN, w której wraz z Verresem sugerowali aresztowanie przez policję. Teraz pojawił się kolejny, a zarazem ostatni teledysk promujący album „Benzo”, w którym gościnnie wystąpili ZBUKU i ZuuZaa. W teledysku udział wziął również Buczo z kanału Hi_5, który wciela się w swoją ulubioną internetową rolę kierowcy Ubera.

„Świat pędzi w różnych kierunkach. Wszechobecna manipulacja nastawiona na materialny zysk popycha poglądy i pobudki ludzi gdzie chce, przez co wiele poglądów i norm nam po prostu szkodzi. Z tego względu zawsze czułem, że tam gdzie idzie większość, tam prawdopodobnie czycha pułapka i trzeba się kierować w drugą stronę”.

„Nie dla mnie” to utwór, za którego bit odpowiedzialny jest Zixu, a teledysk powstał przy współpracy Perpetuera i Cimage studio. Płyta „Benzo”, jak tłumaczy jej autor, to manifest wychodzący naprzeciw wszechobecnej degrengoladzie, który odpowiednio interpretowany ma poprawić samopoczucie odbiorcy.Karma wraca. Płoccy raperzy zatrzymani do wyjaśnienia [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Anonim says:

    Porażka i dno wielkie

  2. słoik says:

    dno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU