REKLAMA

Płocki festiwal nominowany do Fryderyków! Głosowanie trwa do środy

REKLAMA

Płocki festiwal Audioriver ma szansę otrzymać Nagrodę Publiczności w tegorocznych Fryderykach w kategorii Wydarzenie Muzyczne Roku 2018. O tym, czy tak się stanie, zadecydują głosy fanów – głosowanie sms-owe trwa do 6 marca.

Nagroda Publiczności to plebiscyt popularności, który towarzyszy tegorocznej edycji nagród fonograficznych FRYDERYK 2019. Lista nominowanych w kategorii Wydarzenie Muzyczne Roku 2018 składa się z wydarzeń muzycznych, które odbyły się na terenie Polski, zostały zorganizowane przez polską agencję lub uczestniczyli w nich polscy artyści. W zestawieniu znajdują się zarówno festiwale, trasy koncertowe, jak i koncerty. Dla organizowanego w Płocku Audioriver jest to więc ogromne wyróżnienie – festiwal znalazł się wśród 15 nominowanych wydarzeń.

Głosować można do 6 marca br.

PowiązaneTematy

JAK GŁOSOWAĆ?
Wyślij SMS-a pod numer 4321 i w treści wiadomości wpisz prefix WYDARZENIE (wielkość liter nie ma znaczenia), a po kropce nr pozycji na liście. W przypadku Audioriver głosowanie wygląda tak:DO: 4321
TREŚĆ: wydarzenie.14

Można oddać głos tylko na jednego kandydata w każdej kategorii. Koszt wysłania wiadomości jest zgodny z taryfikatorem operatora (jak za zwykłego SMS-a), Organizator nie nalicza dodatkowych opłat.

Tymczasem wielkimi krokami zbliża się 14. edycja Audioriver, która odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2019 r.. Festiwal istnieje od 2006 roku – sześć ostatnich edycji zostało wyprzedanych jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 30 tysięcy osób. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Jest Akcja! Wśród artystów tegorocznej edycji są: Andy C ft. Tonn Piper, Bedouin, British Murder Boys, Catz ‚n Dogz, Charlotte de Witte, Colin Benders, Eatbrain League: Teddy Killerz b2b Jade b2b Fourward b2b MC Coppa, Modeselektor live, Monolink live oraz S.P.Y ft. MC LowQui.