Płocka szkoła – Uczelnią Liderów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W miniony wtorek, 5 lipca, w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych, przebiegająca pod hasłem “Uczelnia Liderów”. Po raz szósty to właśnie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku została jego laureatem. To specjalne wyróżnienie, tym bardziej ze względu na fakt, że płocka szkoła utrzymuje ten poziom od samego początku zgłoszenia się do konkursu.

Podczas tegorocznej gali p. Anna Suwalska-Kołecka (prorektor ds. studenckich i dydaktyki) odebrała kolejny specjalny, wyróżniający Złoty Certyfikat “Uczelni Liderów”. Jest to specjalna nagroda przyznana Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku za uzyskanie certyfikatu “Uczelni Liderów” po raz szósty, czyli we wszystkich edycjach programowych, od początku ich istnienia.

Ta nagroda wyraźnie podkreśla, ze rozwiązanie w zakresie praktycznego modelu studiów, innowacyjności kształcenia i współpracy z otoczeniem w naszym mieście, mają charakter trwały i systemowy. Uczelnia przyciąga do siebie coraz większą liczbę młodych osób, przyszłych studentów i zapewnia im solidne podstawy wiedzy, która wpłynie na ich przyszłość zawodową.

Dodatkowo, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku otrzymała tego dnia wyróżnienie specjalne “Najwyższa jakość studiów” za korzystanie z najbardziej zaawansowanych, oryginalnych i efektownych systemów zapewnienia jakości kształcenia.

Warto dodać, że szanse na odebranie certyfikatu i godła promocyjnego “Uczelnia Liderów” maja tylko te szkoły wyższe, które na pierwszym miejscu w swoim wyborze stawiają jakość kształcenia, a ponadto budują własną ofertę edukacyjną, uwzględniając w niej rzeczywistość i potrzeby rynku pracy nie tylko w Polsce, ale również i Unii Europejskiej. Płocka szkoła spełniła ten warunek i dlatego kolejny raz stanęła na podium.

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji