REKLAMA

Płocka prokuratura zajmie się wypadkiem, w którym zginęło dwuipółletnie dziecko

REKLAMA

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę po południu w gminie Słupno, dwuipółletni chłopiec uruchomił traktor, gdy maszyna ruszyła, wpadł pod jej tylne koło. Dziecko pomimo starań lekarzy zmarło.

7 sierpnia po godzinie 16 w gminie Słupno miał miejsce tragiczny wypadek, 2,5-letnie dziecko uruchomiło traktor, gdy pojazd ruszył, dziecko wpadło pod jego koła.

– Chłopiec uruchomił silnik zaparkowanego na terenie posesji ciągnika rolniczego, w którego środku w stacyjce były kluczyki. Kiedy pojazd ruszył, dziecko wpadło pod jego tylne koło. Na terenie posesji byli rodzice oraz dziadek chłopca. Dziecko w stanie ciężkim zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala – informuje mł. asp. Marta Lewandowska Oficer Prasowy KMP w Płocku.

Niestety pomimo ogromnej determinacji lekarzy, życia chłopca nie udało się uratować. Rodzice dziecka byli trzeźwi. Wszelkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania prowadzonego przez płocką prokuraturę.

Nie żyje dwuipółletnie dziecko, które wpadło pod ciągnik rolniczy [AKTUALIZACJA]Również w środę funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zgłoszono kradzież elektronarzędzi o wartości ponad 7000 zł. Do zdarzenia doszło w Płocku przy ul. Kolejowej. Sprawca kradzieży został zatrzymany przez policjantów i przebywa w policyjnym areszcie.

7 sierpnia płoccy policjanci odnotowali w sumie 8 kolizji, z czego 5 z nich miało miejsce na terenie naszego miasta. Funkcjonariusze doprowadzili też do izby wytrzeźwień 6 osób.

W czwartek w całym kraju policjanci przeprowadzą działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mimo iż nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Gdzie radar?

8 sierpnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na trasie Płock – DK 60 – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU