Płocka Galeria Sztuki w panteonie gwiazd

0

Płocka Galeria Sztuki została wytypowana do rankingu “Magia sztuki”. Płocczanie, postawmy na lokalną sztukę i zagłosujmy!

Portal Kulturaonline.pl, czyli kulturalny rozkład jazdy, wytypował Płocką Galerię Sztuki do rankingu “Magia sztuki – najlepsze i najciekawsze galerie”. Jest to o tyle ważne wydarzenie, iż portal ten ma duże spektrum oddziaływania, wpływa na tworzenie się opinii, kształci odpowiednie gusta u odbiorców, omawia i wskazuje trendy w muzyce, teatrze, filmie, literaturze, malarstwie i designie.

– Przede wszystkim chodzi nam o galerie sztuki z ciekawą ekspozycją i te, które często oferują zwiedzającym nowe wystawy. Kolejnym wyróżnikiem mogą być ciekawe wydarzenia towarzyszące – spotkania autorskie, wykłady i warsztaty – wyjaśnia Kulturaonline.pl.

Płocka Galeria Sztuki znalazła się tym samym na jednej liście z Państwową Galerią Sztuki w Sopocie i Zachętą Narodową Galerią Sztuki w Warszawie.

Zapraszamy zatem do głosowania na Płocką Galerię Sztuki. Głosować można do 7 listopada na stronie kulturaonline.pl, na której codziennie można oddać jeden głos.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl PlockiStyl9

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jeszcze zimowa,…

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje