REKLAMA

Płock tłem kolejnego teledysku. Posłuchajcie „Wyjechać Gdzieś” [TELEDYSK]

REKLAMA

Bartek, występujący pod pseudonimem Jeden, wypuścił właśnie kolejny singiel. Tym razem przyjemne dla ucha brzmienia nawiązują do negatywnych emocji, ale podanych w lekkiej formie.

Płoccy wokaliści nie wstydzą się swojego miasta i chętnie pozują na jego tle. Kolejny teledysk zrealizowany w Płocku i okolicach przez ekipę Beyond The Frames, to utwór Bartka, tworzącego pod pseudonimem Jeden.

PowiązaneTematy

– Utwór prawi o zmęczeniu i wypaleniu po bardzo intensywnym roku, ale w dosyć przyjemnej formie muzycznej – mówi Bartek. – W teledysku można zobaczyć też problemy miłosne. Jest to emocjonalna pocztówka z moich doświadczeń ubiegłego roku. Pomyślałem, że trudniejsze doświadczenia mogę obrócić w coś fajnego i w ten sposób uwieczniłem to, co czułem – przyznaje.

W utworze brzmienie gitarowe przyjemnie romansuje z popem i indie rockiem. Jest to drugi singiel, po „Reminiscencje”, który zwiastuje projekt o tajemniczej i mało optymistycznej nazwie „Lepsze Jutro Było Wczoraj”.

– Jednak nie wszystkie utwory na nim są smutne. Każdy utwór przedstawia inną emocję i tych pozytywnych też nie braknie – zapewnia Jeden.

Kolejnego singla płockiego muzyka można spodziewać się w pierwszej połowie marca, a cały projekt powinien się ukazać jeszcze tej wiosny.Karma wraca. Płoccy raperzy zatrzymani do wyjaśnienia [FILM]

Płocki raper JEDEN z nowym klipem [TELEDYSK]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Wicek says:

    Za mało Bartka a za dużo komputera

  2. :( says:

    Tygodnik „Time” nazwał program Auto-Tune jednym z 50 najgorszych wynalazków w historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU