REKLAMA

Płocczanin „silny jak nigdy” w nowym teledysku [MUZYKA]

REKLAMA

„To nic, że popełniłeś setny błąd, ponownie napraw go, bo nikt nie jest nieomylny” – śpiewa w swoim najnowszym utworze płocczanin Dawid Verres. Singiel „Silny jak nigdy” jest jego kolejną produkcją w ramach programu District Area Hyper.

DISTRICT AREA HYPER to program, dzięki któremu możemy poznać twórczość siedmiu nowych raperów, przedstawianych w trakcie trwania projektu.

– Każdy z artystów ma w sobie potencjał i chcemy Wam to pokazać poprzez prezentację jego dwóch teledysków na kanale SSG. Wisienką na torcie będzie klip wszystkich siedmiu raperów. To Wasze zainteresowanie utworami będzie decydujące przy podjęciu decyzji o dalszej współpracy z artystami – wyjaśnia warszawska wytwórnia.

Wśród tych siedmiu wybrańców jest też płocczanin, Dawid Verres. „Silny jak nigdy” to drugi jego singiel w programie DISTRICT AREA HYPER.

Nowy klip płocczanina. Ma swoją „Teorię chaosu” [TELEDYSK]31-letni Dawid Verres na scenie płockiego rapu działa już od 16 lat. Jak słychać w jego tekstach, ma za sobą różne doświadczenia życiowe, które teraz wykorzystuje tworząc swoje utwory.

Muzykę do utworu wyprodukował Flame, zaś nagraniem, miksem i masteringiem zajęło się Eleven Studio. Teledysk został zrealizowany w Płocku przez ekipę ML Filmz.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU