Orlen Arena wypełniła się w ostatni dzień marca płocczanami, którzy chcieli na żywo zobaczyć występ Teatru Muzycznego ROMA przy udziale Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Zobaczyliśmy ferię barw, usłyszeliśmy przejmujące głosy, obejrzeliśmy jedno z największych przedstawień musicalowych – “AleMusicale”. 

Na zaproszenie PKN ORLEN, do Płocka przyjechał zespół Teatru Muzycznego Roma, który wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną, pod batutą Jakuba Lubowicza, przeniósł widzów w świat musicali. Przypomnijmy, że bilety na to wydarzenie, realizowane w ramach cyklu “ORLEN dla Płocka – kultura z pasją”, zostały wykupione w ciągu niespełna jednego dnia.

“AleMusicale” to połączenie największych przebojów musicalowych przygotowanych przez Teatr Muzyczny ROMA. Podczas blisko dwugodzinnego spektaklu mogliśmy usłyszeć utwory pochodzące ze światowych, kultowych musicali, takich jak “Chicago”, “Koty”, “Upiór w operze”, “Jesus Christ Superstar”, “Greace”, “Akademia Pana Kleksa”, “Mała Syrenka” i wielu innych.

Na scenie zobaczyliśmy między innymi takich aktorów i aktorki jak Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Krzemień, Malwina Kusior, Jan Bzdawka, Paweł Podgórski czy Przemka Zubowicza oraz wielu wspaniałych tancerzy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji