REKLAMA

Płocczanie strzelają najlepiej

REKLAMA

W minioną niedzielę w podwarszawskich Rysiach odbył się ogólnopolski turniej paintballowy. Płock reprezentowała drużyna E-Xtreme, która sięgnęła po najwyższe laury zawodów.

PowiązaneTematy

W tym roku zawody prowadzone były w formule round-robin, czyli w uproszczeniu ”każdy z każdym”. Wszystkie rozgrywane mecze były ciężkie, szczególnie dla płocczan, którzy bronili zeszłorocznego tytułu mistrzowskiego. Przeciwnicy stawiali E-Xtreme zacięty opór i walka trwała do ostatnich sekund gry.

Turniej okazał się jednak bardzo szczęśliwy dla reprezentacji z Płocka. Drużyna z naszego miasta wygrała większość meczów 3-0. Forma zespołu zdecydowanie rośnie – tak samo jak apetyt. Jak zapowiadają przedstawiciele E-Xtreme, w przyszłości drużyna postara się zawalczyć na arenie międzynarodowej.

Skukces zawodów sprawił, że zespół paintballowy z Płocka został dodatkowo zauważony i doceniony przez firmę SkiLL, która patronuje nad najważniejszą organizację paintballową w Polsce, czyli Profesjonalną Polska Ligą Paintballową.Drużynę E-Xtreme Płock reprezentowali: Sławek Zalewski, Piotr Zalewski, Kuba Flak, Maciek Raniszewski, Michał Świetlik, Piotr Solka, Konrad Szałański. – Szczególne podziękowania chcemy złożyć pani Litosławie Koper, dyrektor Młodzieżowego Dom Kultury w Płocku, która wspiera innowacyjny sport w naszym mieście, udostępniając nam zaplecze treningowe – mówią członkowie E-Xtreme. – Dziękujemy też za wsparcie medialne Patryk Brzuski Photography oraz firmie SkiLL paintball z Warszawy, która nas wspiera – dodają.

Jeśli macie ochotę dołączyć do paintballowych mistrzów, oficjalny trening oraz gry sparingowe odbędą się w najbliższą niedzielę, 21 września od godz. 14 na Orliku Ogrodu Jordanowskiego w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU