Płoccy badmintoniści pokazali klasę!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dwóch płockich badmintonistów – bracia Michał i Maciej Gomoła, pokazało sportową klasę podczas prestiżowego Grand Prix Gold Juniorów i Młodzików w Lubinie. Płocczanie stanęli na podium w grze pojedynczej i podwójnej.

fot. UMP

Zawody, które zostały rozegrane 14 i 15 października w Lubinie, to pierwszy w tym sezonie z cyklu wysoko punktowanych turniejów badmintona. Biorą w nim udział najlepsi polscy sportowcy – 24 singlistki i singliści oraz 16 par w grach podwójnych i mieszanych.

Nasze miasto reprezentowało dwóch zawodników Klubu Sportowego Masovia – bracia Michał i Maciej Gomoła, którym towarzyszył trener Adam Załęski.

fot. UMP

Płocczanie zaprezentowali świetną formę: w grze pojedynczej Maciej zajął drugie miejsce, a Michał trzecie, natomiast grając razem w parze w grze podwójnej, bracia zajęli trzecie miejsce. Turniej był bardzo wyczerpujący, ponieważ każdy z zawodników rozegrał dziewięć pojedynków. Warto dodać, że przy wyrównanym poziomie, jaki ma miejsce na takich turniejach, mecz średnio trwa ok. 30-40 minut.

Gratulujemy!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji