Od 26 maja NK Przedwiośnie zaprasza na premiery dwóch, wyczekiwanych tytułów. Szczególną frajdę będą mieli fani cyklu “Piraci z Karaibów”.

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Pierwsza propozycja to “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” w wersji z dubbingiem w 2D oraz 3D.

W nowym, w pełni animowanym filmie, poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski. A wyprawa ta zakończy się odkryciem największej w historii niebieskiego rodu tajemnicy…

Reżyserem filmu jest Kelly Asbury, autorami scenariusza – Stacey Harman i Pamela Ribon. Całość bazuje na oryginalnym koncepcie legendarnego Peyo. Za produkcję odpowiadają: Jordan Kerner oraz Mary Ellen Bauder Andrews. Producenci wykonawczy: Raja Gosnell i Ben Waisbren. W oryginalnej obsadzie usłyszymy m.in. Julię Roberts, Demi Lovato, Michelle Rodriguez. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Małgorzatę Sochę, która wciela się w postać Smerfetki, Macieja Stuhra, użyczającego głosu Gargamelowi, Piotra Stramowskiego (Osiłek), Kingę Preis (w roli Wierzbiny), Grzegorza Pawlaka (Papa Smerf), Grzegorza Drojewskiego (Ciamajda), Krzysztofa Szczepaniaka (Ważniak) oraz gościnnie – blogerkę Maffashion oraz piosenkarkę Margaret. Margaret specjalnie na potrzeby filmu nagrała piosenkę „Blue Vibes”.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Druga premierowa propozycja to hit, kolejna część kultowej serii, gdzie w głównej roli ponownie zobaczymy Johnnego Deppa – “Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Film będzie wyświetlany w 4 wersjach: 2D i 3D dubbing oraz 2D i 3D napisy.

Szczęście nie sprzyja kapitanowi Jackowi Sparrowowi (Johnny Depp), a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy korsarzy pod wodzą jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), wydostają się z Devil’s Triangle z zamiarem unicestwienia każdego pirata, jakiego noszą oceany. Jedyną nadzieją, by uniknąć śmierci, jest dla Jacka odnalezienie legendarnego trójzębu Posejdona, który daje swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami.

Zwyczajna dziewczyna

26 maja, z okazji Dnia Matki, zapraszamy na specjalny pokaz filmu “Zwyczajna dziewczyna”. Podczas seansu odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Drugi seans “Zwyczajnej dziewczyny” odbędzie się w niedzielę, 28 maja.

Catrin jest młoda, pełna energii i właśnie została zatrudniona w małej agencji reklamowej, która pracuje nad scenariuszami filmów propagandowych. Kraj potrzebuje produkcji, które podniosą obywateli na duchu! A Catrin ma pomóc w ich powstawaniu. Ale jak zwyczajna dziewczyna ma odnaleźć się na stanowisku dotychczas zarezerwowanym wyłącznie dla mężczyzn? Szczególnie, gdy jej szefem jest przystojny i pewny siebie scenarzysta, Tom, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może poradzić sobie z takim zadaniem. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I szybko przekonuje się, że życie pisze najciekawsze scenariusze.

Bajkoranki – Munio. Strażnik Księżyca

W sobotę, 27 maja, zapraszamy na Bajkoranki i pokaz filmu “Munio. Strażnik Księżyca” z dubbingiem. Seans odbędzie się o godzinie 11, bilety w cenie 10 złotych. Po seansie zapraszamy na warsztaty teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu zatytułowane “Teatr Lalek”.

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

Spotkania Filmowe – W sieci

W poniedziałek, 29 maja, zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu “W sieci” z napisami. Seans odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych, przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek.

Nowy film czołowego prowokatora koreańskiego kina, Kim Ki-duka, przynosi przejmujące studium trudnych relacji między Koreą Północną a Południową. Nam Chul-Woo jest ubogim rybakiem wiodącym proste, ale szczęśliwe życie u boku żony i córki na północnym brzegu rzeki, która dzieli obie Koree. Codziennie łowi ryby w pobliżu newralgicznego punktu i straż graniczna zna go już na tyle dobrze, by ufać, że nie przekroczy niewidzialnej granicy na wodzie. Pewnego dnia jednak sieć poławiacza wplątuje się w silnik łodzi i Nam nie może nic zrobić, by powstrzymać dryfowanie łajby na południe. Po dotarciu do brzegu, zostaje natychmiast zatrzymany przez południowokoreańskich żołnierzy. Ambitny oficer przesłuchujący uznaje rybaka za szpiega. Dla nieszczęśnika zaczyna się gehenna, która zdaje się nie mieć końca…

Ponadto w repertuarze:

  • “Jutro będziemy szczęśliwi” napisy – Prowadzący beztroskie życie mężczyzna musi niespodziewanie zaopiekować się córką, o istnieniu której nie wiedział.
  • “The Circle. Krąg” napisy – Młoda kobieta otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
  • “Dudi: Cała naprzód” dubbing – W roku 2100 życie na Ziemi odbywa się tylko pod wodą. Trzy przyjaciółki rozpoczynają poszukiwania nowego domu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji