Piłkarskie Przedszkole Wisły Płock. Trwają zapisy!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jeśli twoje dziecko ma w sobie duże pokłady energii, jest fanem piłki nożnej i chce rozwijać swoje umiejętności, to już dziś zapisz je do Piłkarskiego Przedszkola Wisły Płock!

Piłkarskie Przedszkole Wisły Płock jest idealną alternatywą dla młodych fanów piłki nożnej. Mogą zapisać się do niego dzieci urodzone w latach 2009-2012. Na treningach najmłodsi będą podzieleni na dwie grupy: Centrum i Podolszyce. Jednak decyzję, dotyczącą przynależności do drużyny, podejmą sami opiekunowie. Pod okiem doświadczonych trenerów dzieci będą mogły trenować swoje umiejętności, rozwijać pasje, uczyć się nowych taktyk piłkarskich i uczestniczyć w ćwiczeniach ogólnorozwojowych.

Treningi odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych, tak, aby każde dziecko mogło wziąć w nich udział. Miesięczny koszt Piłkarskiego Przedszkola to 140 złotych.

Istotną kwestią jest fakt, że przedszkole nie posiada limitu przyjęć maluchów. Oznacza to, że każda liczba jest dozwolona i mogą z niego skorzystać wszyscy chętni. Dotychczas zapisało się już 80 osób!

Projekt Piłkarskie Przedszkole jest organizowany przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego przy współpracy z Wisłą Płock. Szczegóły znajdziecie na stronie Wisły Płock.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji