Pierwsza dama RP spotkała się z płockimi dziećmi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Agata Kornhauser-Duda, Pierwsza Dama Rzeczpospolitej Polski odwiedziła ponad 200 dzieci, biorących udział w koloniach organizowanych przez Fundację Muszkieterów. Uczestnikami spotkania byli również podopieczni Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Płocku.

Ponad 200 uczestników kolonii, spędzających czas w ośrodkach wypoczynkowych w Murzasichlu spotkało się w sobotę, 9 lipca, z żoną Prezydenta RP.

Podopieczni Fundacji Muszkieterów zorganizowali tego dnia pokaz mody ekologicznej. Własnoręcznie przygotowane stroje zaprezentowali na wybiegu, wcielając się w rolę modeli i modelek. Agata Kornhauser-Duda kibicowała małym modelom.

Dzieci zorganizowały także targ przedsiębiorczości, na którym zaprezentowały własne pomysły na firmy. Pani Prezydentowa, która zastała dzieci przy zabawie, chętnie zwiedzała targ, robiąc zakupy i korzystając z różnorodnych usług. Dzieci otworzyły m.in. lokale gastronomiczne, salony urody, budki fotograficzne, Bank, Studio Tatuażu czy Kącik Wróżbiarski. Pierwsza Dama wykupiła od dzieci wiele własnoręcznie zrobionych pamiątek.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji