REKLAMA

Pielęgniarz z Płocka jednym z trzech najlepszych na Mazowszu

REKLAMA

Marcin Jachimiak najlepszym pielęgniarzem w powiecie i trzecim na Mazowszu. Płocczanin został doceniony w najbardziej prestiżowym plebiscycie „Hipokrates”, który organizowany jest przez Polska Times na terenie całego kraju. Pierwsze w miejsce w kategorii Farmaceuta Roku została również płocczanka.

Była nominacja – jest sukces. Pochodzący z Płocka Marcin Jachimiak najpierw okazał się najlepszym pielęgniarzem plebiscytu „Hipokrates” na etapie powiatowym, a później zajął trzecie miejsce na szczeblu wojewódzkim. To ważne wyróżnienie. „Hipokrates” to prestiżowy plebiscyt, który co roku organizuje Polska Times.

Pielęgniarz z Płocka nominowany w plebiscycie Hipokrates Mazowsza. Pomożecie?Płocczanin na etapie powiatowym w okręgu warszawskim pokonał prawie stu konkurentów i z wynikiem 1400 głosów – jako jedyny mężczyzna – znalazł się w finale na etapie wojewódzkim. I było to bez wątpienia godne reprezentowanie naszego miasta. Jachimiak zajął 3. miejsce, pokonując łącznie ponad tysiąc nominowanych.

Tymczasem w kategorii Farmaceuta/Technik Farmaceutyczny Roku, pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Ładan, która pracuje w Aptece DOZ w Płocku. – Dziękuję wszystkim Moim Pacjentom i najbliższym – napisała do nas Agnieszka Ładan.

Agnieszka Ładan

Serdecznie gratulujemy!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

  1. Babba says:

    Gratuluję Agnieszka , super !

  2. Anna says:

    Gratuluję

  3. Med says:

    Teraz będzie chodził w złotym czepku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU