Piękna i bestia w NK Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższy weekend na ekranach NovegoKina Przedwiośnie zawitają aż trzy premiery. Pierwsza z nich to “Piękna i bestia” w roli głównej z Emmą Watson, drugą jest film “Gold”. Trzecia pozycja to komedia “Wszystko albo nic”.

Piękna i Bestia

zrzut z filmu Piękna i Bestia

Już 17 marca w NK Przedwiośnie odbędzie się premiera kultowej baśni, która opowiada o Belli, błyskotliwej, pięknej i niezależnej młodej kobiecie, która szukając zaginionego ojca, trafia do ponurego zamku Bestii. Uwięziona w tajemniczej posiadłości dziewczyna z czasem zaprzyjaźnia się z jej zaczarowanymi mieszkańcami. Tam poznaje Bestię. Mimo początkowego przerażenia, Bella stopniowo zaczyna dostrzegać dobre serce i duszę Księcia, uwięzionego w ciele potwora.

W rolach głównych zobaczymy takich aktorów jak  Emma Watson, Luke Evans, Dan Stevens. Reżyserią filmu zajął się Bill Condon.

Gold

zrzut z filmu Gold

Również 17 marca do NK Przedwiośnie zawita film Gold. Opowiada o Kennym Wellsie, który ostatnio nie ma szczęścia w interesach. Rozpaczliwie potrzebuje więc spektakularnego przełomu.

Postanawia zdobyć fortunę dzięki swemu zamiłowaniu do przygód i ryzyka. Wraz z szanowanym podróżnikiem Michaelem Acostą wyrusza do Indonezji, by w sercu tamtejszej dżungli szukać złota. Ryzyko jest ogromne, mało kto wierzy w powodzenie misji, a jednak przeczucie Wellsa okazuje się prawdziwe. W jednej chwili z podupadającego biznesmena staje się milionerem i gwiazdą Wall Street.

Ale tam gdzie są wielkie pieniądze, zaczynają się wielkie kłopoty. Chętnych do podziału złotego tortu znajduje się coraz więcej: począwszy od indonezyjskich władz, poprzez różnej maści cwaniaków, a na CIA kończąc. Kenny Wells zamiast cieszyć się luksusem, będzie musiał zmierzyć się z ludźmi, dla których oszustwo to chleb powszedni.

W główne role wcielili się  Bryce Dallas Howard, Matthew McConaughey i Toby Kebbell. Reżyserem filmu jest Stephen Gaghan.

Wszystko albo nic

zrzut z filmu Wszystko albo nic

Trzecią propozycją, którą również zobaczymy od 17 marca jest film “Wszystko albo nic”. Jest to pikantnie romantyczna komedia o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wege, ani zbyt szybkim zakochaniem! Film inspirowany przebojową „Bridget Jones”, opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”.

O uczucia jednej z pięknych bohaterek (w tej roli Tatiana Pauhofová znana polskim widzom z miniserialu „Gorejący krzew” Agnieszki Holland oraz produkcji „Janosik. Prawdziwa historia”) powalczy dwóch amantów polskiego kina – Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Film na podstawie bestsellerowej serii książek Evy Urbaníkovej.

Kiedy oficjalnie przyznajesz, że liczysz swoje orgazmy, w nadziei na udany związek zawieszasz nad łóżkiem mandalę seksu, a wszyscy twoi przyjaciele są singlami, którzy bez powodzenia szukają prawdziwej miłości to znaczy, że trzeba coś w życiu zmienić. Lindę od bardzo wczesnego wieku zaczęły interesować książki z półki „tylko dla dorosłych”. Obecnie, zrażona do relacji damsko-męskich i mająca swoim na koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest współwłaścicielką księgarni z literaturą, której bliżej do „Kamasutry” niż „Krecika”. Jej partnerką w interesie i najlepszą przyjaciółką jest Vanda – pragnąca przygód nimfomanka, która brzydzi się spotykaniem tego samego mężczyzny dwie noce z rzędu, nie mówiąc już o poznawaniu jego imienia. W prowadzeniu sklepu pomaga im Edzio – ubóstwiający mięsne potrawy gej, który podobnie jak jego dwie koleżanki, w głębi serca pragnie spotkać „tego jedynego”. Wszystko zmieni się, gdy do życia grupy przyjaciół wkroczy czterech mężczyzn: wysoki, zadbany i niezwykle wrażliwy (szczególnie na dietę inną niż wegetariańska) Leo, lekko siwiejący i lubujący się w młodszych kobietach profesor uniwersytecki (Krzysztof Tyniec), rozsądny i zabójczo przystojny biznesmen (Michał Żebrowski) oraz romantyczny i czarujący lekarz (Paweł Deląg).Chociaż miłość to same kłopoty, to i tak trójka przyjaciół odda się jej bez reszty.

W główne role wcielili się Jan Budar, Paweł Deląg, Michal Dlouhy, Michał Żebrowski. Film wyreżyserowała Marta Ferencova.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji