REKLAMA

Pięć kilo czekolady znalazło właściciela

REKLAMA

Rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku. Nagroda w zmaganiach była niezwykła – 5 kilogramów czekolady.

Podobno jedzenie czekolady wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i poprawę humoru. Zwycięzca fotograficznego konkursu zapewne skacze teraz, rozbijając głową sufit. Nie dość, że radość płynie ze zwycięstwa, to jeszcze z endorfin podczas jedzenia czekolady.

PowiązaneTematy

Jesteśmy ciekawi czy zwyciężczyni podołała już wygranej. Puszczając wodze czekoladowej wyobraźni… ciekawe czy istnieje coś takiego jak śmiertelna dawka czarnego kruszcu? Wyobraźcie sobie: „Zginęła z przejedzenia czekoladą” albo „Czekoladowa śmierć”. W sumie ten drugi nagłówek nadawałby się na tytuł książki o cukierniku-mordercy…

No dobrze, uspokajamy wyobraźnię (zadziałał tak na nas zaledwie mały batonik czekoladowy) i wracamy do konkretów. Nagrody zgarnęły w sumie trzy osoby. Zdradziliśmy, że pierwsze miejsce zajęła kobieta, ale całe podium tych zmagań tworzą przedstawicielki płci pięknej. Pięć kilogramów czekolady, mówiący słownik elektroniczny i gadżety organizatora zgarnęła Wioletta Dołasińska. Za niższe stopnie na podium także była czekolada, ale tylko tabliczka, a do tego także „gadający” słownik i gadżety SWPW. Podium dopełniły Anna Stasiak i Zuzanna Batka.

Zobaczcie zwycięskie fotografie.